Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Бо вартий робітник своєї нагороди! (Мт. 10, 10)

У середу, 10 квітня близько 120 семінаристів-місіонерів стали учасниками подячної зустрічі, що відбувалася у стінах Малої Семінарії, що в Рудно. Захід було організовано спільнотою Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Варто зазначити, що активну участь у «Місіях задля місій», Різдвяних та Великодніх місіях взяли не лише активні члени спільноти Братства, але також брати, які активно працюють в інших семінарійних товариствах та організаціях.

Місії – це служіння, що поєднує семінаристів різних курсів та священиків різних поколінь. Найважливіше, що наша спільнота об’єднується навколо Небесної Матері Пресвятої Богородиці і бажання жертовного служіння ближнім.

Розпочалась зустріч із подячного Молебню до Пресвятої Владичиці нашої Богородиці, який очолив духівник Братства отець Михайло Лесів. По завершенні молитви та традиційного спільного фото брати були запрошені на смачний обід. По завершенні частувань учасники місій мали нагоду поділитися своїми враженнями та досвідом, а також продемонструвати присутнім ілюстративні презентації зі своїх мандрівок.

Також уваги заслуговує жертовне служіння найстарших братчиків, студентів 6-го курсу. Цьогоріч брати-випускники в особливий спосіб долучилися до проведення Хресних Доріг на теренах Галичини.

Голова Братства Михайло Кульпа в особливий спосіб подякував семінарійним працівникам-водіям та помічнику економа брату Ігорю Дудичу, які допомогли з організацією транспорту у часі місій.

По завершенні першої частини святкувань брати подалися на дозвілля. Хтось майстерно грав у волейбол, а чимало братів гуляли семінарійною територією, спілкуючись та пригадуючи радісні миті свого навчання на підготовчому курсі.

Відпочивши та досхочу поспілкувавшись, наші семінаристи повернулися до святкового столу. На завершення зустрічі отець Михайло Лесів вручив першокурсникам футболки з емблемою Братства. Наші братчики-випускники, що протягом свого побуту у Семінарії чимало долучилися до життя спільноти, організації місій та інших заходів одержали з рук духівника подячні грамоти!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (за цим посиланням)

 

Богдан Романов,
Прес-секретар Семінарійного Братства