Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

У Львові відбудеться перша в Україні зустріч "Тезе"

З 27 квітня по 1 травня 2018 р. у Львові проведуть зустріч молодих християн, що організована спільнотою "Тезе" (Франція). Захід відбудеться в Україні вперше. Він став можливим завдяки співпраці між "Тезе", Церквами та місцевою владою.

Зокрема у понеділок, 12 березня, брат Алоїс, пріор спільноти "Тезе", був прийнятий на приватній аудієнції Папою Франциском. Він розповів Єпископові Рима про майбутню зустріч молоді у Львові, який було обрано для весняної зустрічі після Вільнюса, Любляни, Печа, Риги, Бірмінгема та багатьох інших міст.

Варто зазначити, що зараз понад 500 молодих людей із Західної Європи вже зареєструвалися на зустріч, переважно це молодь із Німеччини, Франції, Нідерландів та Італії. А більше ніж 350 молодих людей зі Львова зареєструвалися волонтерами для підготовки зустрічі - вони розділені на декілька груп, щоб стежити за всіма аспектами підготовки. Чотири волонтери з Тезе перебуватимуть у Львові п'ять тижнів: Джонатан з Англії, Елі з Франції, Даніель з Німеччини та Денис з України.

Додамо, що сім'ї або жителі Львова, які бажають відчинити свої двері для паломників, можуть скористатися формою, доступною в Інтернеті за адресою: www.taize.fr/lviv !

Також, 27 березня 2018 року в курії Львівської архиєпархії відбулася координаційна зустріч, присвячена підготовці до регіональної зустрічі молоді Тезе (Taize), яка вперше відбудеться у Львові і загалом в Україні від 27 квітня до 1 травня цього року.

Зустріч очолив Єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир (Ґруца). На зустрічі також були голови і працівники відділів та комісій курії Львівської архиєпархії, зокрема Молодіжної та Літургійної комісій, Фундації духовного відродження, прес-служби курії Львівської архиєпархії.

Координатор регіональної зустрічі Тезе у Львові Тарас Косар представив основний план проведення зустрічі, погоджений з братами Тезе, запропонував для обговорення присутнім кілька важливих моментів участі структур Львівської архиєпархії і загалом УГКЦ у цій важливій для України події. Також присутні скоординували між собою план подальших дій в організаційному процесі.