Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Під хрест твій стаю...

Середа, 08 Березень 2017 р. Б.

Цих вихідних брати-семінаристи завітали у місто Броди із Хресною Дорогою

Варто зазначити, що дана подія вже стала традиційною і відбувається кожного року у часі Великого посту у м.Броди, тому семінаристи вже стали любими та рідними, а їхні відвідини щороку збирають велику кількість вірних у храмі. Ця Хресна Дорога не є звичною і її особливість полягає в цілі – збір фінансів на місії семінаристів, а відтак підтримку наших парафіяльних спільнот на Сході, Півдні та Центральній Україні. Саме тому назва цієї акції звучить «Місії задля місій».

Хресна Дорога цьогоріч проходила у трьох храмах за участі восьми братів-семінаристів. У п’ятницю брати відвідали храм Собор Пресвятої Богородиці з престольним празником св. Теклі та парафію Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, а на наступний день, у суботу, спільно молилися із вірними храму Пресвятої Богородиці – Владичиці України, що знаходиться у мікрорайоні Червоні Казарми. 
Загалом, учасники спільної молитви відзначили високий рівень співу, новизну та глибину запропонованих розважань, відкритість на спілкування братів опісля Хресної Дороги, що свідчить про те, що ця акція принесла не тільки матеріальні плоди, але перш за все, стала зустріччю із живим Христом, який об’єднує та обдаровує своєю любов’ю. 

Насамкінець, прагнемо висловити слова вдячності бродівським парафіяльним спільнотам на чолі із парохами о. Іваном та о. Богданом Вихорами, о. Ярославом Цариком, які відгукнулися вже вкотре на пропозицію спільної молитви, тим самим, проявивши свою душпастирську опіку не лише в контексті повіреної парафіяльної спільноти, але в контексті всієї нашої Української Греко-Католицької Церкви.

Більше фото можна переглянути за посиланням - фото

 

Інформацію надав:

Іван Вихор

випускник семінарії

Роман Палюх,

Медіа-Центр ЛДС