Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

«Бажаю нам навчитися чекати»

Субота, 18 Березень 2017 р. Б.

Семінарійна спільнота молилася Літургію Передосвячених дарів разом з Високопреосвященнішим Архиєпископом і Митрополитом Кир Ігорем.

Впродовж посту, а саме щосереди та щоп’ятниці, коли наша спільнота молиться Літургію Передосвячених дарів, яку очолює єпископ, який завжди звертається з словом-роздумом до усіх присутніх. Цього разу своїми роздумами поділився Кир Ігор, який для роздумів обрав старозавітнє читання про Ноя та потом. Головною думкою стала терпеливість та вміння чекати, що проявилося у певному приготуванні до потопу. Однак, вже після завершення опадів, Бог проявляє велике очікування та чекає, аби присутні в Ковчесі мали нагоду чекати з особливим трепетом виходу. В такий спосіб, Кир Ігор заохотив нас вміти чекати на те, чого хочемо та набиратися терпеливості, адже не можна деяких речей здобути зразу.

Окрім цього, владика згадав про постать святого Герарда Маеля, який в свій час займався науковими пошуками та досліджував тріадологічні питання. Цікавим в його біографії є те, що відповідь на своє питання від отримав не з трактатів з богослов’я, а у простому слові свого співбрата. В такий спосіб, Високопреосвященніший Кир Ігор наголосив на тому, що часто потрібне слово ми можемо почути у дуже потрібний момент і від тих осіб, які вчинять це в дуже простий і щирий спосіб.

Роман Петрунів

Медіа-Центр ЛДС