Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

«Будьмо витривалі»

Субота, 18 Березень 2017 р. Б.

В семінарійному храмі було відслужено приміційну Літургію нашого випускника.

В цю суботу, 18 березня, свою першу Літургію в alma mater відслужив наш випускник о. Назарій Федишин, який 26 лютого отримав з рук преосвященнішого владики Кир Михаїла Колтуна, єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії, священиче рукоположення. У проповіді отець наголосив на покликанні митаря, зазначивши, що кожне покликання важливе і воно є відповіддю на голос Божий. Окрім цього, отець заохотив не розчаровуватися та бути витривалим у випробуваннях, яких ще у житті буде багато. На кінець проповіді отець Назарій побажав зростати духовно, аби мати силу протистояти різного роду негараздам.

Після завершення Літургії, о. Михайло Шкрібинець подякував за слово та можливість співслужити новопоставленому ієрею. Також о. Михайло запевнив у молитві за наших випускників та попросив у своїх молитвах згадувати кожного отця-настоятеля та брата.

В свою чергу, семінарійна спільнота складає найщиріші побажання о. Назарію з нагоди його священичого рукоположення та бажає щедрих дарів і талантів для праці у Христовому винограднику.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Роман Петрунів

Медіа-Центр ЛДС