Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Прославляйте Бога Небесного…

Понеділок, 03 Квітень 2017 р. Б.

На запрошення о. Андрія Соколовського,  семінаристи, які належать до Центру Душпастирювання Військовослужбовців, провели Хресну ходу “Пам’яті Героїв України”.

Протяжність ходи сягнула 4,5 км. Все розпочалося зі с. Баківці в храмі Положення Ризи Пресвятої Богородиці, де адміністратор парафії, о.Андрій Соколовський, пригадав вірним про жертву, яку платить Україна за мир. Пресвітер наголосив на важливості молитви за нашу державу в цей непростий час. Наступні стації, де процесія зупинялася, були: школа с.Баківці, шкільна каплиця Св.Миколая, фігура Пресвятої Богородиці, яка збудована 1916р. батьками, син яких не повернувася з війни. Наступна важлива молитовна зупинка була в с.Репихів в храмі Покрови Пресвятої Богородиці, де до процесії приєдналися жителі цього села. З храму молитовна хода вирушила в с.Бертишів.

Учасники ходи молились останню стацію у храмі Різдва Христового, опісля чого заспівали гимн “Боже Великий Єдиний”. На завершення, отець Андрій подякував присутнім , бо не зважаючи на суботній день, люди  чисельно долучилися до молитви. Також отець висловив велику вдячність братам- капеланам за те, що прикрасили  Хресну дорогу своїм співом та побажав їм плекати своє покликання у служінні Богу, людям та Україні.

Інформацію надав:

Андрій Олійник

голова ЦДВ