Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

«Що означає бути тим, хто не відійшов?»

Понеділок, 08 Травень 2017 р. Б.

До семінарії завітав о. Ігор Ранця - наш випускник, священик єпархії святого Володимира Великого у Парижі.

На Божественну Літургію до семінарійного храму отець-ректор запросив о. Ігоря, який закінчив нашу семінарію в 2014 році та перебуває зараз з візитом в Україні аби він поділився своїми враженнями від служіння в Парижі. Зокрема, о. Ігор вже 3 рік служить для наших громадян у Франції та паралельно вчиться на екуменічній еклезіології.

Розмірковуючи над сьогоднішнім Євангельським читанням, найбільше заторкує питання їжі: «Хто споживає тіло моє і кров мою п’є, той у мені перебуває, а я – в ньому» (Йо 6, 56). На думку проповідника, важливим є не тільки фізичне та духовне споживання, але те, наскільки ми поглиблюємо зв’язок з Богом. В такий спосіб це для нас є закликом розвиватися. В цьому ж уривку деякі учні відходять від Христа, причиною чого, як розмірковував о. Ігор, є не бажання глибшого пізнання особи Христа. Це небажання зараз яскраво видно на релігійній ситуації в Франції, де практикуючих християн є 2-3%. «Чи не хочете і Ви відійти?» - на завершення для роздумів було залишено таку думку.

В кінці Літургії отець-ректор Ігор Бойко подякував за слово, свідчення та працю для наших громадян на чужині і побажав подальших літ присутності, свідчення та благословення для такої праці.

Роман Петрунів

Медіа-Центр ЛДС