Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

“Я ж - добрий пастир і знаю своїх, а мої мене знають”(Йо 10:14)

Вівторок, 09 Травень 2017 р. Б.

У стінах семінарії пройшло представлення священика, письменника, публіциста та активного громадського діяча – Кирила Селецького.

Доповідь провадила с. Стефанія Марко (згромадження сестер св. Йосифа Обручника).  У своєму слові, сестра наголосила на головному вкладі та напрямках діяльності отця Кирила. Присутні мали можливість послухати про духовну та матеріальну опіку своїх вірних ( яку  священик вважав засадничою у духовному зрості), турботу над сиротами та вбогими, про заснування першого у Галичині дитячого садка… Головним вкладом отця Кирила у життя нашої Церкви вважається заснування перших двох активних монаших згромаджень: Згромадження сс. Служебниць Пречистої Діви Марії та Згромадження Сестер св. Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії.

Незважаючи на важкі випробування та виклики долі, о. Кирило зумів оживити та підкріпити духовне життя нашої Церкви новими покликаннями.

На завершення зустрічі, о. Михайло Лесів подякував сестрі Стефанії за представлення та закликав братів до наслідування святості, за прикладом о. Кирила Селецького , якому подивляли багаті та захоплювались бідняки.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Любомир Миколишин

Медіа-Центр ЛДС