Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

«Святість її не лише у тім, що народила!»

Понеділок, 15 Травень 2017 р. Б.

Сьогодні, брати 1 курсу – відповідальні за організацію та проведення і вся наша семінарійна спільнота урочисто вшанували найдорожчих для нас осіб –жінок, яких називаємо матерями.

Цей вечір був особливим, адже усі без винятку є небайдужими до слова «мама». Воно глибоко закорінене у нашому серці і свідомості. За цими літерами криється превеликий зміст, ба навіть більше – наше життя. Позаяк з лона матері ми прийшли у цей світ і увібрали в себе, з її молоком і кров’ю, невимовні й прекрасні ознаки величі і краси людської особи. Бути народженим є чудом, а бути матір’ю є чимось незбагненним і неописанним. Це превеликий Дар Божий! Як зазначили брати під час виступу: «вшанування матері є одним із найсвятіших наших обов’язків!».

Насамкінець із вуст отця-ректора Ігоря Бойка прозвучали такі слова: «Вона єдина. Вона неповторна. Вона розуміє. Вона молиться. Вона пам’ятає!». Ці трепетні слова подяки зродились внаслідок побаченого і почутого цього вечора. Хай пам’ять про наших матусь живе в наших серцях вічно, адже їм завдячуємо життям!

Щиру подяку висловлюємо гостям пам’ятного вечора – Львівській дитячій школі мистецтв №5. Учні школи із викладачами створили неперевершену атмосферу свята. Виступи юних талантів супроводжувалися бурхливими оваціями залу та захопливими поглядами усіх присутніх.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

 

Віталій Караман

Медіа-Центр ЛДС