Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Святий, бо всіх освячує

Субота, 03 Червень 2017 р. Б.

Цими днями український народ, Українська Греко-Католицька Церква та інші християнські Церкви вшановують переставлення великого святця української землі та нашої Церкви Блаженнішого Любомира Гузара.

Постать і особа Любомира Гузара була відома не лише в Україні, але й далеко за її межами. Блаженніший хоча був скромний і непоказний, однак потягав до себе багатьох завдяки лагідності та щирості, простоті та уважності, терпеливості та мудрості. Він був звичайний з вигляду, але вважався «велетнем духа». Завдяки неустанній молитві і наполегливій праці над собою впродовж цілого життя, став авторитетом для всіх, хто мав нагоду з ним спілкуватись чи його слухати. Він говорив лише те, у що вірив і чим жив. Його слова на взір Ісуса Христа, якому посвятив своє життя – давали надію тим, хто зневірився, просвічували тих, хто заблукав у темряві і давали силу тим, хто знемігся! Заслуги Блаженнішого Любомира перед Богом, Україною і нашою Церквою є великим свідченням боговгодного життя і незглибимим спадком для всіх нас.

Впродовж усіх днів семінарійна спільнота найперше долучилася до поминань у молитовний спосіб, беручи участь у всіх богослужіннях. Не можемо оминути також присутність серед волонтерів, допомагаючи їм у супроводі вірних аби віддати честь Блаженнішому Любомиру.

Ваше Блаженство! Просимо заступництва перед Престолом Небесного Отця за нашу Церкву, наш народ! Вічная пам'ять!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото 1 день, 2 день, 3 день.

Медіа-Центр ЛДС