Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Благодійна акція-ярмарок «Допоможи онкохворій дитині»

Вівторок, 06 Червень 2017 р. Б.

4 червня у Львівській Духовній Семінарії відбулась благодійна акція-ярмарок «Допоможи онкохворій дитині», яку організувала секція медичного капеланства братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці».

В рамках акції були виставлені на продаж творчі вироби онкохворих дітей та їхніх батьків із Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а також до ярмарку долучились чимало небайдужих людей. Метою події був збір коштів на лікування дітей, котрі на даний час перебувають у цій лікарні. Наші брати-семінаристи щотижня відвідують цю клініку і їм не байдужі труднощі, які спіткали усіх, хто там перебуває. Ця ініціатива водночас є намаганням привернути увагу суспільства до фінансових потреб і проблем сімей з онкохворими дітьми і також спробою, бодай частково допомогти коштами тим, хто не в змозі самотужки оплатити чималі витрати на лікування.

Особливу вдячність висловлюємо Тетяні Дзецюх – доценту кафедри ортопедичної стоматології Тернопільського державного медичного університету. Адже, п. Тетяна привезла значну кількість виробів і таким чином дуже посприяла, аби зібрати більшу суму коштів на потреби онкохворих дітей.

Велике спасибі батькам онкохворих діток із Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру за ініціативу проведення ярмарку та всім, хто долучився до благодійного заходу склавши фінансову пожертву!

 

Віталій Караман

Медіа-Центр ЛДС