Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОЩА ДО СТРАДЧУ

Понеділок, 26 Червень 2017 р. Б.

У  понеділок, 26 червня Спільнота Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, отці-настоятелі та брати-семінаристи, взяли активну участь у Всеукраїнській прощі у селі Страдч.

Всеукраїнська проща була присвячена пам'яті страдецьких блаженних, Дню мирянина та 125-ліття з дня нарродження Патріярха Йосифа Сліпого. Отці настоятелі взяли участь у Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив Високопреосвященніший владика Ігор (Возьняк), Митрополит Львівський. Брати-семінаристи також активно допомогли організаторам прощі прислуговуючи на богослужіннях та виконуючи різноманітну послугу.

У своєму слові до прочан Високопреосвященніший Митрополит Ігор подякував усім учасникам та організаторам прощі. Владика пригадав присутнім про жертовний подвиг страдецьких новомучеників о. д-р. Миколи Конрада та дяка Володимира Прийми. Незважаючи на переслідування та небезпеку вони до останку сповняли свій обов'язок служіння Богові та ближнім. Також владика Ігор зазначив, що Страдч є великим відпустовим центром всеукраїнського масштабу, де Пресвята Богородиця заступає Нерушимою Стіною та вимолює у Господа ласки на всіх, хто прибігає під її покров та заступництво.

Богдан Романов,
Медіа-Центр ЛДС