Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

"Наше спілкування - це слухання Слова"

Неділя, 10 Вересень 2017 р. Б.

Семінарійна спільнота взяла участь у освяченні центру імені Митрополита Андрея в УКУ.

Цієї неділі для усієї академічної спільноти УКУ особливий день - було освячено новий, не звичний для наших терен, центр, який є багатофункціональним: це і бібліотека, і простір для розвитку особистості, і місце для мистецького розвитку. З цієї нагоди відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив преосвященний Кир Борис, єпарх для українців-греко-католиків у Франції та країн Бенілюксу та владики, які цього тижня беруть участь у Синоді єпископів, а також запрошені гості та фундатори.

У своєму слові до присутніх владика Борис наголосив, що "сьогодні ми молимося у Храмі, освяченому нашим Патріархом рік тому, з нагоди відкриття Центру імені Митрополита Андрея Шептицького.

...Нам тяжко повірити, що я запрошений на весілля Царя. Нам тяжко в це повірити, але цей храм святої Софії - Премудрості Божої, цей Центр Митрополита Андрея Шептицького, цей університет, наша церква, наше спілкування – це слухання слова. Ця учта при престолі, тіло і кров нашого Спасителя, є всевеликим запрошенням бути на цьому весіллі Царя Бога.

Митрополит Андрей Шептицький розумів, що ми запрошені на весілля, що це свято є тут і тепер – у зустрічі, яка відбувається у цю мить. Якщо ми зможемо зрозуміти, що вже сьогодні ми удостоїлися цього запрошення, ми зрозуміємо, що ми є дітьми Царства".

Опісля ж Літургії відбувся чин освячення нового будинку, який було також окроплено свяченою водою та помазано єлеєм. Відтак, на території біля цього центру відбулася урочиста частина. Окрім цього, вартує зазначити, що цією подією розпочинається цикл святковий заходів з нагоди 25-ти ліття відновлення богословської освіти в Україні.

Більше фотографій можна переглянути тут -https://photos.app.goo.gl/FruQhaTvPCBk7SUz2

Михайло Огірко

Роман Петрунів

Медіа-Центр ЛДС