Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Церква – це велика спільнота, яка навчає.

Понеділок, 11 Вересень 2017 р. Б.

До семінарії завітали представники благодійної організації «Реновабіс» та німецького парламенту.

Зустріч з семінарійною спільнотою представники «Реновабісу» запланували давно і бажали зустрітися, оскільки саме зараз перебувають з візитом в Україні. Передувала цьому заходу зустріч з Синодом Єпископів УГКЦ, який цими днями проходить в Брюховичах.

Розпочалася зустріч з знайомством з семінарією, екскурсію якою провели отці-настоятелі. Гості мали нагоду також помолитися у храмі з спільнотою I час та почастувати і поспілкуватися за обідом. Опісля обіду всі перейшли до конференц-залу, в якому о. Ігор Бойко, ректор семінарії, представив гостей - керівник комісії родини і архиєпископ Берліна Гайнер Кох, головний виконавчий директор офісу Реновабіс о. Крістіян Гардт, Віце-президент німецького парламенту п. Іоанес Сінґгаммер та п. Йоахім Сауер, відповідальний за співпрацю фонду з Україною та країнами Центральної Азії.
Архиєпископ Гайнер Кох привітав всіх і зазначив, що ця організація є мостом, який об’єднює семінарії та семінаристів. Навчання, на думку архиєпископа, є пошуками Бога, Його викликів. Ми маємо питати в Бога і з Ним залишатися. Окрім цього, Святе Письмо заохочує вчитися і навчати. Навчання – це динамізм.«Сьогоднішня Європа є поділена на малі частини, є багато турбот, зокрема з переселенцями. Мусимо вчитися і дослухатися. Погляд у майбутнє принесе навчання, принесе віру, а порядність віри залежить від нас і нашого навчання» - підсумував архиєпископ Гайнер та побажав зазирнути у глибину віри і нести її далі.

Опісля цього до семінарійної спільноти звернувся головний виконавчий директор офісу Реновабісу о. Крістіян Гардт, який привіз 3 подарунки - ікони, які написали в організації, де є святі Кирило і Методій, Венедикт, Бігріга, Катерина і Едіта Штайн, які є покровителями Європи і поєднанням всього Європейського континенту, духовне слово, а саме розважання над читанням Апостола з послання апостола Павла до Колосян і матеріальну допомогу у вигляді телевізора. На завершення виступу о. Крістіян побажав духовного свідчення своєї віри.

На завершення гостям було вручено пам’ятні подарунки з нашої семінарії та зроблено спільну світлину. Відтак, представники Реновабісу і німецького парламенту мали зустріч з ректоратом для обговорення подальших кроків до співпраці.

Більше фотографій можна переглянути тут - https://photos.app.goo.gl/BuDvKoGfmJoHCl4F3

Михайло Огірко

Роман Петрунів

Медіа-Центр ЛДС