Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Служіння та відпочинок братів семінаристів за океаном

Понеділок, 25 Вересень 2017 р. Б.

Цього літа з благословення Преосвященнішого владики Богдана (Данила), єпарха Пармського та за сприянням ректорату нашої семінарії брати 6 курсу Андрій Міджак та Михайло Кульпа мали можливість ознайомитись з діяльністю та допомогти на парафіях у містечку Парма,  штат Огайо, Сполучені Штати Америки, з 27 липня до 5 вересня.

Літо кожного семінариста завжди наповнене таборами, працею з дітьми та допомогою на парафії. Цьогоріч ми мали особливу нагоду ділитись досвідом та дарувати нашу працю далеко від рідної України. У США ми були п'ять тижнів, однак уже з першої хвилини відчудись, як у дома, адже перебували у спільноті емігрантів з України, а дуже часто навіть зустрічали знайомих та осіб із наших місцевостей.
У Пармі наша Церква опікується трьома парафіями: Священномученика Йосафата Кунцевича, яка є при Катедральному Соборі та парафіями Покрову Богородиці та Святого апостола Андрея. На кожній із парафій ми послужили близько двох тижнів, допомагаючи не тільки духовно, але й фізично, допомагаючи у підготовці до Українського фестивалю ліплячи вареники та допомагаючи на кухні.
Наше служіння розпочалось на Парафії Покрову Богородиці, де парохом є о. Михайло Дроздовський. Там ми провели дитячий табір, а також допомагали зі співом та провадженням Біблійних читань. На парафії Святого апостола Андрія, де парохом є о. Ігор Касіян активно допомагали у підготовці та проведенні Українського фестивалю, допомагаючи на кухні.
Найбільше часу ми були задіяні при Катедральному Соборі, адже біля нього жили і кожного дня молились там Божественну Літургію. Парохом цього Собору є о. Богдан Барицький. Опісля Святої Літургії ми завжди мали можливість посмакувати доброї кави та тістечка з усіма парафіянами, які були присутні, з отцем та владикою Богданом (Данилом). Тут ми проводили Lectio Divina (молитовне читання Святого Письма), допомагали зі співом, відвідували хворих у лікарнях та будинках Престарілих. Також допомагали і фізично прибираючи Храм та обкошуючи траву по території парафії.
За час нашого перебування в Пармі ми не тільки допомагали, але й встигли добре відпочити та побачити Америку завдяки старанням отця Богдана та його сім’ї. Відвідали один із найбільших музеїв авіації, що знаходиться у Дейтоні, поклянули на красу Ніагарського водоспаду, побували у столиці штату Огайо - в Коламбусі та підняли рівень адреналіну в одному із найкращих парків атракціонів Америки - Cedar Point.
Із великою кількістю спогадів і неймовірних та незабутніх вражень ми повернулися на рідну Україну.
Щиро дякуємо ректорату та Владиці Богдану за таку чудову можливість ознайомитись і допомогти на парафіях в Пармській Єпврхії. Дякуємо усім отцям з їхніми сім'ями за ділення досвідом та прикладом священичого служіння та усім парафіянам і жертводавцям, які забезпечили нам цю чудову поїздку та подарували свою увагу, любов та час. Нехай Бог благословить їх усіх та поверне їм із сторицею за їхні старання.
Більше фотографій можна переглянути тут -https://photos.app.goo.gl/oNMt1zgx5yChYb9o1

Інформацію надав:
Михайло Кульпа
брат VI курсу