Account Login

Семінарійний міжкурсовий чемпіонат з футболу

Середа, 14 Лютий 2018 р. Б.

Брати 4-го курсу зайняли перше місце у міжкурсовому чемпіонаті з футболу!

З 6 до 13 лютого у стінах Львівської Духовної Семінарії Святого Духа тривав футбольний чемпіонат між курсами. Участь у цьому змаганні взяли брати першого, другого, третього, четвертого та п’ятого курсів. Отже, відкривали чемпіонат брати першого та п’ятого курсів, які своєю захоплюючою грою дали спортивний бій один одному, а в результаті, ми одержали нічийний результат  2-2. Так протягом всього ігрового часу чітко виразились фаворити цього чемпіонату- це команда 4-го курсу, та трохи менше завоювали балів команди  1-го та 3-го. Саме між ними йшла інтрига турніру до передостаннього ігрового дня. Зустрівшись на полі, брати 3 курсу для свого «місця під сонцем» у турнірній таблиці, повинні були обіграти 4-ий курс, та не змогли цього зробити і розійшлись з рахунком 2-2. В свою чергу, команда 1-го завдала поразки 3-0 команді 2-го. Так за перше і друге місце змагались лідери турнірної таблиці 4-ий та 1-ий курси. Це була остання гра чемпіонату, де вирішувалось хто буде цьогорічним чемпіоном. У відчайдушній боротьбі, при рахунку 1-1 команда    4-го курсу забила вирішальний гол, який зробив їх цьогорічними переможцями. Опісля, відбувся подячний молебень, де о. Іван Глова вручив нагородження, привітав переможців, подякував усім учасникам та сказав, що  футбол зміцнює наш дух та силу, щоб ми зростали як і духовно,  так і  здобували інші звитяги й перемоги. Так виглядає остаточна турнірна таблиця:  1- IVкурс, 2- Iкурс, 3- IIIкурс, 4- IIкурс, 5- Vкурс.

Більше фотографій можна переглянути тут -фото.