Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Бог нехай простить і я прощаю

Неділя, 18 Лютий 2018 р. Б.

Семінарійна спільнота молитовно увійшла у час Великого посту.

За традицією Великий піст розпочинається неділею всепрощення, коли християни перепрошують за вчинені лихі вчинки своїх друзів та близьких, а також і самі пробачать. Такий акт прощення допомагає нам увійти у піст з чистим серцем і молитовно переживати час приготування до Великодня.

Цього дня до семінарії щороку приїздить Архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор, аби спільно помолитися Вечірню у співслужінні з отцями-настоятелями та розпочати час посту. Опісля Вечірньої Кир Ігор звернувся до спільноти та поділився своїми роздумами щодо однієї чесноти, яку особливо потрібно плекати у часі посту – покори. Митрополит згадав про подію на озері, коли, опісля неуспішної ловлі риби у ночі, Христос просить Апостола Петра закинути сіті. Він це робить з послуху і отримує за це щедрі плоди. В такий спосіб і нам, на думку Кир Ігоря, потрібно вчитися приймати слово та пораду, в такий спосіб виробляючи у собі чесноту послуху.

Опісля роздумів, відбувся чин всепрощення, у якому присутні просили пробачення у своїх співбратів щодо вчинених погрішностей. Відтак, кожен зумів особисто перепросити один одного.

Бажаємо усім молитовного та витривалого часу посту, вдосконалюючись у чеснотах та скріплюючи віру.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Роман Петрунів
Медіа-Центр ЛДС