Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Вечір пам'яті Героїв Небесної Сотні

Вівторок, 20 Лютий 2018 р. Б.

Сьогодні ввечері ми, усією семінарійною спільнотою, були зібрані в ім'я Героїв, котрі віддали свої життя за кращу долю українського народу!

Ми пам'ятаємо! Ми не забули! Неможливо забути того, хто віддає своє життя за тебе! Неможливо забути тих, котрі пожертвували себе задля нас! Неможливо забути тих, які вірили в Україну і не сумнівалися стоячи перед вибором жити під гнітючим ярмом брехні та сваволі чи померти в боротьбі за гідність і свободу! Вони герої не лише в людських очах, але й в Божих. Адже, на Майдан їх привели не бажання влади чи грошей, а безумовна любов до нашої Батьківщини. Голос їхнього сумління не міг мовчати на брехню і кривду, якими вщерть наповнилась наша земля. Однак, ця боротьба не завершилася, а триває досі. Тепер, ми відповідаємо не лише за себе, адже вони загинули, щоб ми продовжували їхню боротьбу! Їхня кров має стати насінням добра і правди поміж нас! Живімо так, щоб не зганьбити і не осквернити їхню жертву! Будьмо чесні і відповідальні одні супроти одних, допомагаймо тим, які потребують допомоги, наполегливо і витривало сповняймо покладені на нас обов'язки, маймо любов між собою, зречімось обману і лукавства, відкиньмо від себе нечистоту і зловживання!

Хай наші серця сповняться вірою в пріоритет Добра і Правди, і, з Божою допомогою, наша рідна Україна стане по-справжньому вільною і незалежною країною, країною щасливих людей!

Дякуємо братам IV-го курсу за представлення тих трагічних подій новітньої історії України та отцю-ректору Ігорю Бойку за слова призадуми!

Більше фотографій можна переглянути тут-фото.

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС