Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Духовна SIESTA з розважаннями

Субота, 24 Березень 2018 р. Б.

22 березня братчики Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці»  разом з отцем-духівником Михайлом Лесівом молитовно вшанували пам’ять отця-прелата Ісидора Дольницького.

На початку подорожі ми відвідали могилу о. Ісидора Дольницького і  молитовно вшанували його пам’ять. Духовну SIESTU провели у Винниках, в отців-салезіян (УГКЦ), які підготували дуже цікаву і пізнавальну програму. Отець Григорій Швед,  провів екскурсію територією   салезіянської спільноти о. Івана Боско і поділився своїм шляхом священичого покликання. Розповідь історії навернення і досвідчення Божого поклику викликала чимало запитань від братчиків, які перебувають на формації у Львівській духовній семінарії. Згодом, перед Вечірнею, отець-салезіянин провів коротку науку про покликання та про те, що читаючи Святе Письмо, потрібно вбачати в цих словах особу, яка промовляє до нас. Закликав розважити, чи наприкінці Великого Посту щось у собі змінили, чи ні, щоб гідно зустріти світлий празник Христового Воскресіння. Після Вечірньої, о. Михайло Лесів від імені Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» подякував за гостинність о. Івану Мазуркевичу, настоятелю салезіянської спільноти у Винниках та усім отцям-салезіянам.

Висловлюємо сердечну вдячність згромадженню отців-салезіян  за гостинну зустріч у їхній обителі і гідний приклад служіння Христовій Церкві.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Прес-секретар Семінарійного Братства