Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Семінарист Львівської Духовної Семінарії Святого Духа втретє став переможцем шахового турніру

Субота, 31 Березень 2018 р. Б.

Львів уже багато років є шаховою столицею України. Сьогодні, 29 березня, студенти львівських духовних семінарій різних конфесій взяли участь у шаховому турнірі. Шахова гра тривала близько 3-х годин в кафе «Communa».

Шаховий турнір, традиційно, розпочали з молитви. В гру зіграли 10 духовних ерудитів, і попри дух товариства і єдності, кожен завзято змагався в інтелектуальній грі.

«Я дуже радий, що ми, найперше, збираємось для того, щоби славити Бога своїми добрими справами, для того, щоб єднатися в доброму настрої. Сподіваюся, що ми наш турнір зробимо більш цікавішим за наступний рік, залучимо ще більше учасників. Бажаю щоб ми, найперше, розвивали цей екуменічний ентузіазм, який є серед нас, щоб ми були доброзичливими і добродушними один до одного.

Дякую усім вам за участь, і дякую нашому судді, який вже третій рік поспіль проводить для нас цю зустріч, і нехай нам усім в усьому допомагає Господь!», – привітав учасників Євген Бойко, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.

Третій рік поспіль перемогу в турнірі здобув Валерій Купчак, студент Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ. Від міста переможець отримав у нагороду ювілейну монету Князя Лева, а також промоцій ний пакет та вечерю в одному із закладів міста.

Друге місце посів Богдан Савицький, студент Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

Третє місце здобув брат Максим, Василіянський інститут філософсько-богословських студій імені митрополита Йосифа Велямина Рутського.

У цьогорічному заході участь також взяли семінаристи духовних закладів міста різних конфесій: Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, Львівської православної богословської академії УПЦ КП, Вищої духовної семінарії Львівської Архідієцезії РКЦ, Львівської богословської семінарії ХВЄ .

Суддею турніру був Олександр Прохоров, голова Львівської міської федерації шахів.

Більше фотографій можна переглянути тут- фото.

Джерело: Управління внутрішньої політики  Львова

Фотографії:

офіційна сторінка УВП Львова у Фейсбук