Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Голоси Яскравої країни

Вівторок, 24 Квітень 2018 р. Б.

Хор Львівської духовної семінарії взяв участь у IV Всеукраїнському хоровому фестивалі «Голоси Яскравої країни», що проходив у м. Ужгороді

У період з 20 – 22 квітня хор ЛДС мав можливість продемонструвати свої творчі здобутки у столиці Закарпаття, старовинному Ужгороді.

Цьогорічними учасниками фестивалю були виконавці з різних регіонів України та закордону. Хор Львівської духовної семінарії мав нагоду виступати на сцені Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора, в Ужгородському замку та на сцені Закарпатської обласної філармонії. Попри участь у співочому конкурсі, спільнота мала змогу милуватись красою рожевого цвіту сакур та ознайомитись з багатою історичною та культурною спадщиною Закарпаття. За підсумками фестивалю та оцінками журі, хору ЛДС присуджено почесне III місце та нагороджено всіх учасників фестивалю.

Приємною несподіванкою для учасників хору, було запрошення для участі у доброчинному концерті для дітей із вадами слуху. Брати співали та долучились до проведення бансів, задля доброї справи та Слави Божої.

Хор Львівської духовної семінарії Святого Духа висловлює щирі слова подяки ректорату за сприяння реалізації поїздки та участі у фестивалі. Окрема подяка керівнику та регенту хору, п. Наталі Капітан, за терпеливість та віддану працю, для розвитку та зростання професіоналізму  хору ЛДС.

Любомир Миколишин,

Медіа-Центр ЛДС