Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Поїздка на "Срібну Землю"

Середа, 25 Квітень 2018 р. Б.

20-22 квітня, відбулась курсова поїздка четвертого курсу на Закарпаття разом із куратором о. Володимиром Крушельницьким та духівником о. Євгеном Станішевським.

У п'ятницю ми  вирушили до с. Королеве, що розташоване на р. Тиса. По дорозі прибули поглянути на озеро Синевир та Реабілітаційний центр бурого ведмедя, що налічує двадцять п'ять тварин.

У суботу  продовжили свою подорож, попрямувавши до Мукачева, де відвідали славнозвісний замок Паланок. Також, мали змогу послухати пізнавальну екскурсію про вісім ліній оборони замку та оглянути краєвиди з його бастіону. Опісля, наш  курс вирушив до Ужгорода, де на свій розсуд кожен з  хлопців мав змогу оглянути визначні місця. Ввечері, прибувши до монастиря Святого Миколая отців василіян, що у с. Мале Березне, ми мали нічний спочинок.

У неділю спільно помолилися Божественну Літургію, яку очолив о. Володимир Крушельницький. На завершення  отримали цікавий екскурс історією василіян та Греко-Католицької Церкви на Закарпатті. Задоволені та втомлені, повернулися до Львівської Семінарії.

Інформацію надав:

Маркіян Кузьмич,

студент IV- го курсу