Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Я піду в далекі гори …

Понеділок, 30 Квітень 2018 р. Б.

27- 29 квітня відбулася курсова поїздка II-го курсу спільно з куратором о. Михайлом Шкрібинцем та духівником о. Андрієм Стасівом.

Ця  спільна поїздка не тільки  дала змогу відпочити від семінарійних буднів, але й на короткий час поєднатися з природою  мальовничого смт. Славське. Наша мандрівка розпочалася з Божественної Літургії, яку очолив о. Михайло Лесів, проректор семінарії. Пізніше, щоб подолати відстань між Львовом і горами Карпат, ми скористалися електричкою, де, щоб не сумувати ми гучно співали різноманітні пісні.

Впродовж нашого відпочинку ми встигли підкорити кілька гірських вершин: Писана (комплекс Захар Беркут), Ільза. Також відкрили купальний сезон, адже наші брати сміливо зайшли у річку Опір. У вільний час грали у волейбол разом з отцями Михайлом і Андрієм. Церква Успіння Пресвятої Богородиці стала осередком нашої молитви на ці вихідні. Вікенд розкрив перед нами невимовну красу наших Карпат і дав змогу відпочити.

Складаємо від щирого серця подяку отцю Андрію Петришину, настоятелеві храму Успіння Пресвятої  Богородиці  та людям доброї волі, у яких мали змогу проживати.

Теж, ми не будем забувати про наших отців. Дякуємо  о. Михайлу Шкрібинцю і о. Андрію Стасіву за те, що збагатили нашу поїздку своєю присутністю.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Медіа- Центр ЛДС