Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Як духовий оркестр підкорював Міжнародний фестиваль

Понеділок, 07 Травень 2018 р. Б.

Однією з ключових подій дня міста Львова у 2018 році став Міжнародний фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський лев», що проходив 4-6 травня на різних локаціях міста. 

Центральною подією фестивалю став гала-концерт на площі біля центру Довженка, в якій взяли участь 12 колективів, що в сумі налічували близько 600 учасників. Серед них, вже другий рік поспіль виступав і Семінарійний духовий оркестр.

Все розпочалося виконанням гімну України на музичних інструментах. Після цього учасники з Польщі виконали гімн своєї держави. Всі оркестри також заграли Повстанський марш, Fascinating drums, Гімн Європи та «Highland Cathedral». Цікавими стали також «батли» мажореток та «батли» барабанщиків.

Розпочалося сольні виступи оркестрів. Цього року, окрім господарів фестивалю «Львівських фанфар», виступали інші оркестри із Львова та області, гості із Івано-Франківська, Ужгорода, Києва. Був представлений також колектив із Польщі, що дозволив набрати фестивалю міжнародного статусу.

Семінарійний оркестр окрім вже добре відомих творів: «Ой хмариться», «Коломийка», «Рок-марш», та «Italo hits» виконав також новий твір «Хіти 90-х». Глядачі із ностальгією та захопленням сприйняли виступ духового оркестру із семінарії під диригуванням директора фестивалю Андріяна Леськіва. Після завершення виступу всіх учасників за підсумками голосування стало відомо, що головну нагороду – Приз глядацьких симпатій отримав Семінарійний духовий оркестр.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Інформацію надав:

Андріан Гаранджа,

студент IV- го курсу