Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Святий отче Миколаю, моли Бога за нас!

Понеділок, 21 Травень 2018 р. Б.

19 - 20 травня відбулася проща до Крехова за участі братів-семінаристів Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

Крехівський монастир є відпустовим паломницьким  центром і молитовним осередком виховання молодих ченців-новиків Чину св. Василія Великого. Даний монастир відомий чудотворними іконами Верхратської Пресвятої Богородиці і святого Миколая, перед якими тисячі паломників щороку складають свої молитви прохання щоб отримати дар зцілення.

Відправною точкою прощі стало с. Ясниська, де брати і прочани, які долучилися до нас мали Святу Літургію у храмі св. Миколая. Після Літургії процесійна хода з хрестом відправилася пішою прощою до Крехівського василіянського монастиря св. Миколая.  Дорогою ми молилися Молебень до Пресвятої Богородиці і співали духовні пісні, які надихали нас йти далі. Незважаючи на негоду ми успішно прийшли до монастиря, де взяли участь у Хресній дорозі, яка була приурочена Року Слова Божого. На завершення Хресної дороги до усіх прочан звернувся отець-ректор Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутського Пантелеймон Трофімов. Отець звернув нашу увагу на символі Гробу Господнього, адже переважно завжди в людей гріб асоціюється з смертю, але не для християнина. Гріб- це нове Хрещення, переображення для Бога. Також, ми разом з прочанами молилися Велику Вечірню з Литією, з нагоди перенесення мощей Святого Миколая, празника Крехівського монастиря. А згодом долучилися до нічних чувань, що провадили брати- василіяни.

На другий день ми мали змогу помолитися Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив преосвященний владика Кир Богдан (Дзюрах), єпископ- помічник Київської Архиєпархії і Секретар Синоду Єпископів УГКЦ. Владика Богдан у пастирському слові наголосив на двох «крилах», а саме на молитві і добрих ділах, які підносять християнина до Бога. Молитва має бути щоденною поживою нашій душі, а добрі діла повинні підтверджувати нашу віру в Бога, адже “віра – коли не має діл, сама по собі мертва” (Як. 2, 17). 

Молімо, Святого Миколая щоб через його посередництво Господь Бог посилав нам свої ласки благодаті і дарів Святого Духа.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Медіа-Центр ЛДС