Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

І знову кажу радуйтеся…

Субота, 26 Травень 2018 р. Б.

У ніч з 25 на 26 травня в стінах Львівської духовної семінарії відбулись молодіжні нічні чування, які організували Пасторальний Центр «Еклезія» та Центр Душпастирства Покликань Львівської Архиєпархії УГКЦ

Провідною думкою цьогорічних чувань була тема покликання до радості. Чування розпочались молитвою Вечірньої, яку очолив преосвященний Володимир, єпископ – помічник Львівський у молитовному супроводі октету «Теофорос».

Після вечірньої, духівник ПЦ «Еклезія», о. Михайло Плоцідем та ректор нашої семінарії, о-д Ігор Бойко, промовили привітальне слово з нагоди початку чувань. Першу науку провів владика Володимир, який у своїх роздумах наголосив на одному із плодів Святого Духа – радості. «Привід для радості можна знайти у найменших і найпростіших речах, але справжню радість можна відчути в присутності Божій, в розумінні власного покликання і у вмінні бути вдячним за кожну мить» - наголосив проповідник. Після цього всі учасники мали змогу продовжити розважати на цією тему у менших групах, де науки проводили брати -семінаристи. У групах молодь розважала над уривками Святого Письма, у яких йде мова про радість. Згодом, учасники чувань пройшли молитовною процесією навколо семінарійного храму, яку очолив о. Іван Глова, відповідальний за Душпастирство покликання Львівської Архиєпархії УГКЦ, у часі якої молились Ісусову Молитву та Акафіст до Святого Духа. Після акафісту, усі присутні мали ще одну загальну науку у храмі, яку провадив о. Микола Білецький. Опісля, відбувся почастунок під музичний супровід семінарійного бенду, який своїми піснями створив сприятливу атмосферу для роздумів над темою радості. Після перекуски, з новими силами молитовні чування продовжились молитвою «Тезе». Впродовж вільного часу та «Великої Гри» учасники чувань мали нагоду розрухатись та поспілкуватись. Опісля розпочалось особисте приготування до Божественної Літургії, де усі охочі мали можливість приступити до Таїнства Покаяння. О 5 годині ранку розпочалась Божественна Літургія, яку очолив духівник ПЦ «Еклезія» у співслужінні із о. Іваном Гловою.

На завершення, о. Михайло подякував всім присутнім, а також всім тим, хто долучився до організації та проведення цієї молитовної акції. Опісля, учасники чувань зробили спільне фото, на згадку нічного моління.

 

Інформацію надав:

Богдан Чернов,

голова інформаційного відділу ПЦ "Еклезія"