Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

« Я – світло світу. Хто йде за мною, не блукатиме у темряві, а буде мати світло життя » ( Йо 8,12 )

Четвер, 31 Травень 2018 р. Б.

У стінах Львівської духовної семінарії молились приміційну Божественну Літургію.

Доброю традицією  семінарії є те, що випускники нашої Alma Mater, які отримують пресвітерське рукоположення,  єднаються із семінарійною спільнотою молитвою. Сьогодні, 31 травня, з нагоди ієрейських свячень, Божественну Літургію очолив отець Володимир Дяк.

У слові до братів, ієрей розважав над євангельським уривком. Проповідник наголосив, що сьогоднішній день є днем відходу до вічності Великого Мужа нашої церкви – Блаженнішого Любомира ( Гузара), який часто ділився із семінаристами своїми мудрими думками та настановами. Отець Володимир зазначив, що в цей останній день молитви Богородичних Молебнів, нам слід в особливий спосіб кликати на поміч до Божої Матері, просити сили та витривалості на обраному шляху.

Проректор семінарії, отець Михайло Лесів, подякував ієрею Володимиру за молитву та побажав у житті досвідчувати присутність та дію Духа Святого. «Нехай це відчуття святого супроводжує вас ціле життя та укріплює у священичому служінні» - зазначив о. Михайло.

На завершення, семінарійна спільнота молилась панахиду , з нагоди першої річниці від дня смерті Блаженнішого Любомира Кардинала Гузара.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Любомир Миколишин,

Медіа-Центр ЛДС