Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Страдч – український Єрусалим

Середа, 27 Червень 2018 р. Б.

Відбулась Всеукраїнська проща до Відпустового центру Львівської Архиєпархії у с. Страдч.

Вже традиційною є участь спільноти Львівської духовної семінарії  у Всеукраїнській прощі в с. Страдч. Цей рік не став винятком. Проща розпачалась урочистою Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Блаженніший Святослав, Отець і Глава нашої Церкви у співслужінні  митрополитів, єпископів та священиків з різних єпархій України та закордону.

У своєму слові, Блаженніший наголосив на важливості живого свідчення Христа, наслідування його заповідей: «Якщо Господь наш Ісус Христос буде для нас метою життя, то жодні випробування та несправедливості цього світу нас не зможуть перемогти». Патріарх привітав всіх вірних з днем мирянина та закликав до молитовної прослави новомученників страдецької землі: о.Миколи Конрада та співця Володимира Прийми.

Прочани мали нагоду приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії, скористати з духовних розважань та молитов, записатись особисто та в наміреннях у «Золоту Книгу Тверезості».

На завершення, Блаженніший Святослав подякував всім тим, хто взяв участь у прощі, людям доброї волі та духовенству за спільну молитву та уділив повний відпуст.

Більше фотографій можна переглянути за посиланням - фото

Любомир Миколишин,

Медіа-Центр ЛДС