Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

"Релігія — це не знання про Бога. Релігія — це зустріч із Богом."

Субота, 30 Червень 2018 р. Б.

Брати IV-го курсу взяли участь у випускних урочистостях бакалаврських програм Українського Католицького Університету.

Святкування розпочалося з Архиєрейської Божественної Літургії у храмі Софії –  Премудрості Божої, яку очолив преосвященний владика Кир Борис (Ґудзяк) за участі отців Богдана Праха, ректора УКУ, Ігоря Бойка, ректора Львівської духовної семінарії,  проректора отця Михайла Лесіва, духівника семінарії о. Івана Дулиби і багатьох інших священослужителів храму.

Опісля, Літургії відбулась урочиста академія де, отці-ректори і  преосвященний владика звернулися до випускників зі своїми вітальними словами. Отець-диякон Роман Завійський, декан ФБФ УКУ оголосив найкращих студентів УКУ, які мають дипломи з відзнаками: summa cum laude, magna cum laede, cum laude. І в цих трьох категоріях з відзнаками отримали також і троє братів-семінаристів IV-го курсу семінарії.

На завершення було зроблено спільну фотографію усіх студентів випускників УКУ, а пізніше усіх було запрошено  на частування, де студенти з професорами і своїми близькими мали нагоду поділитися своїми пережиттями за час навчання. Згодом студенти ФБФ зустрілися у храмі на церемонії вручення дипломів, де преосвященний владика Кир Венедикт (Алексійчук) привітав усіх випускників з успішним завершенням навчання та побажав усім благодаті, миру, наснаги і з гідністю нести звання бакалавра богослов’я. Також, до цього слова приєдналися о. Ігор Бойко, о. Михайло Лесів, о. Іван Дулиба і отець-диякон Роман Завійський,  а затим було зроблено спільне фото.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Медіа-Центр ЛДС