Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Паломництво до Києва як знак вдячності св. Володимиру

Вівторок, 31 Липень 2018 р. Б.

Цими вихідними відбулось духовне паломництво семінарійних спільнот УГКЦ до Києва з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України

Це короткотривала мандрівка, однак знакова і дуже важлива не лише для нашої Церкви, але й усього українського народу. Прихід християнства на наші землі завдяки свв. Володимиру і Ользі посприяв зміцненню Київської держави, об’єднанню розсіяного божого люду, формуванню культурної і релігійної спадщини. Зрештою, це стало вікном у майбутнє для наших предків і невимовною радістю у сьогоденні для усіх нас – спадкоємців Володимирового Хрещення. Щорічні вшанування цієї події вказують на її важливість, викарбовують у нашій пам’яті вдячність св. Володимиру за доленосне рішення, яке змінило історію його життя і вплинуло на історію нашого народу та формують у нас свідомість єднання на християнських засадах взаємної любові і братерства, які є важливим формотворчим чинником для будування Української незалежної держави.

Прибувши до столиці ми спільно помолились Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, під час якої відбулось відновлення хресних обітів. По завершенні молитви на березі Дніпра здійснили освячення води і благословення нею усіх присутніх. Тоді учасники прощі мали нагоду пообідати і відвідати заплановану екскурсію в Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Насамкінець усі знову зібралися разом для подячної молитви на Володимирській гірці.

Висловлюємо щиру вдячність Главі нашої Церкви Блаженнішому Святославу за ініціацію такого заходу та ректорату семінарії за надану можливість долучитися до цієї події!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС