Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Реколекції із ієрм. Йосафатом Бойком, ВС

Четвер, 13 Вересень 2018 р. Б.

Вже традиційно у нашій семінарії відбулися триденні реколекції на початок навчального року.

Цьогоріч триденні реколекції проводив Синкел у справах монашества Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ ієрм. Йосафат Бойко, який належить до Згромадження Воплоченого Слова.

Реколекції на початок навчального року зазвичай відбуваються одразу по поверненні усієї семінарійної спільноти з літніх вакацій до семінарії. Атмосфера, яка панує в цей період є увінчана цілковитою мовчанкою. Можете собі уявити як непросто є кожному з нас, котрий сповнений радісних емоцій від літніх канікул і безлічі цікавої інформації та великого бажання нею поділитися із своїми співбратами, все ж відкласти це на задній план. Адже, в часі духовної віднови потрібно спробувати заглибитися в себе – своє серце, свої думки, своє життя, аби подивитися збоку на своє буття, роздумати над ним з допомогою духовних імпульсів і настанов реколектанта та, врешті-решт, спробувати щось змінити у собі на краще.

Висловлюємо о. Йосафату Бойку, ВС щиру вдячність від усієї нашої спільноти в імені отців-настоятелів за відверте, щире, живе і актуальне ділення духовним словом та душпастирським досвідом!

Пропонуємо Вашій увазі деякі цитати із духовних наук:

  • Коли намагаєшся в світі говорити про Бога, то тебе сприймають як клоуна. Ми ж маємо бути тими, хто сприймає Ісуса серйозно!
  • Рівнодушність – виконувати Божу Волю по-божому; нерівнодушність – виконувати Божу Волю по-своєму.
  • Нерівнодушність – невпорядковане прив´язання до осіб, речей, обставин, яке вчиняє нас повільними у сповненні Волі Божої у нашому житті.
  • Рівнодушність є джерелом радості для людини, яка сповняє Божу Волю.
  • «Біля Святої Євхаристії сумні радіють, бідні багатіють, слабкі стають сильнішими. Отже, ідімо до Ісуса, адже Він ніколи не залишить без подяки тих, хто до Нього приходить» - св. Альфонс Ліґуорі.
  • «Пресвята Євхаристія є метою всіх інших Святих Таїнств».
  • Дорога Христа – це молитва. «Моліться безперестанно», – каже апостол Павло. Хто не молиться, той не матиме сили ні до чого. Хто не молиться, той зійде з правдивої дороги!
  • Ми усі є членами Містичного Тіла Христового – Церкви. Все, що нам Бог дає – дає для добра спільноти; даром отримали – даром давайте, не привласнюючи собі!
  • Духовна реформа нашого життя – ніхто не здатен заставити нас до цього – лише ми можемо це зробити з собою!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС