Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Спільна молитва із випускником семінарії о. Володимиром Битюгою

Четвер, 04 Жовтень 2018 р. Б.

Сьогодні вранці до нас завітав о. Володимир Битюга, аби згідно з семінарійною традицією урочисто помолитися подячну Божественну Літургію в рідній Alma mater.

Коментуючи євангельський текст дня про покликання апостолів, о. Володимир наголосив, що покликання це дар Божий, який потребує зусиль аби його плекати і розвивати. Це скарб даний нам у глиняних посудинах, який можна втратити, занедбати або змарнувати, якщо належним чином не дбати за нього. Якнайкраще це ілюструють апостоли Петро та Юда – один і другий ходили за Ісусом, слухали Його науку, ба й навіть робили помилки. Однак, Петро намагався наслідувати Ісуса зі смиренням і довірою, а Юда покладався на свою волю і свої зусилля. Така постава Юди погубила його. На завершення о. Володимир побажав усім присутнім зростати у довірі до Господа, намагатись покірно та наполегливо сповняти покладені на нас обов’язки і насамперед шукати Божої Волі, бо то найкраща дорога у житті!

Отець-ректор Ігор Бойко, в імені усієї спільноти, привітав о. Володимира та побажав Божого благословення у пресвітерському служінні!

Більше фото можна переглянути за посиланням - фото

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС