Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

«Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи…» (Мт. 28,19)

Понеділок, 26 Листопад 2018 р. Б.

У ніч з 23 на 24 листопада, у стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа відбулися молодіжні нічні чування які організували брати з Пасторального Центру «Еклезія»

Перед початком духівник «Еклезії» о. Михайло Плоцідем виступив зі вступним словом і привітав усіх присутніх. Чування розпочалися з молитви, а саме з урочистої вечірньої, яку очолив Преосвященний Володимир Груца. Протодиякон Назарій Ярунів стисло пояснив присутнім сенс і зміст цього богослужіння. По завершенні вечірньої владика Володимир промовив слово до молоді. Після цього розпочалася праця в групах, де присутні мали час для знайомства, а також для роздумів над темою чувань, ділячись власним досвідом зустрічі з Богом.

Центром чувань стала Божественна Літургія. Під час молитви лунав надзвичайний спів братів із семінарійного октету «Теофорос». Отець Юрій Щурко під час проповіді закликав присутніх ставати «духовною скелею», за допомогою якої Бог міг би провадити народи до спасіння. Вже у наступній праці в групах була нагода зробити детальніший аналіз ключових думок отця.

Опісля всі учасники чувань були запрошені до трапезної на почастунок, після якого молодь мала змогу розрухатися, танцюючи банси. Також, до цієї розважальної частини входив виступ семінарійного гурту SofiBand. Брати представили дві нові пісні, які дуже сподобалися всім присутнім.

Нарешті прийшов час третьої науки, де сестра Вінкентія (Чин Пресвятої Родини) промовила до молоді зі свідченням того, як Бог є присутнім у нашому житті. Після цього відбувся перегляд фільму «Ті, що вірні», який був дуже співзвучний з темою чувань, адже розповідав про легалізацію УГКЦ та діяльність підпільних священиків в час переслідувань та ув’язнень. Опісля відбулося обговорення фільму з молоддю, яке провадив бр. Святослав Онищак.

Після перегляду фільму всі повернулися до храму, де помолилися панахиду, вшановуючи пам’ять людей, які стали жертвами  Голодомору. Після молитви учасники чувань процесійно принесли запалені свічки до хреста на спомин цієї трагедії. Після цього відбулася остання праця в групах, по завершенні якої молодь мала змогу, натхненно співаючи, молитись молитви Taize з розважаннями, які провадив SofiBand.

На завершення цієї молитовної ночі, голова ПЦ «Еклезія» бр. Ярослав Домерецький подякував усім за спільнотний дух пережитих чувань і закликав до втілення всіх думок та ідей, які молодь почула цієї ночі, основною з яких була: «Ідіть і навчайте!».

Більше фотографій можна переглянути за посиланням - фото

Медіа-Центр ЛДС

Інформацію надав: 

Олег Онисько,

голова інформаційно-мистецького відділу ПЦ "Еклезія"