Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Чи бути людиною легко?

Понеділок, 10 Грудень 2018 р. Б.

Спільнота Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» розпочинає проводити Дні духовної віднови.

Від сьогодні братчики Семінарійного Братства проводять Дні духовної віднови для студентів Українського католицького університету в колегіумі ім. Патріарха Йосифа Сліпого. Темою Днів духовної віднови є «Чи бути людиною легко?».

Сьогодні у невимушеній атмосфері брати ділилися своїм покликанням з студентами УКУ. Молоді люди поставили  різноманітні запитання щодо покликання. На прикладі свого покликання брати показували, що Бог кличе кожного у різний спосіб. Кожний покликаний до чогось у цьому житті.

Сестра Катерина Молочій поділилася, що в УКУ навчаються  особи різних віросповідань. Але кожний підходить до неї з питаннями про Бога, бо вони шукають Його. Студенти Українського католицького університету  знаходять відповіді на свої запитання саме тут. Кожний з присутніх на Дні духовної віднови міг замислитись над своїм покликанням, над своїм майбутнім.

Український католицький університет є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої. Це  університет який виховує в особливий спосіб своїх студентів.

Подальші зустрічі відбуватимуться: Вівторок, Середа, Четвер (11- 13 грудня) о 20:30 молитва та реколекційна наука в каплиці колегіуму.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів, 

Прес-секретар Семінарійного Братства