Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Загальноміська Хресна Дорога у Львові

Неділя, 31 Березень 2019 р. Б.

Сьогодні, у Хрестопоклонну неділю, нашим містом традиційно пройшла Хресна Дорога за участі вірних УГКЦ

Цьогорічна Хресна Дорога була присвячена Року Родини, який проголосила Всеукраїнська рада Церков і вшануванню постаті блаженного священномученика Климентія (Шептицького) з нагоди 150-річчя з дня його народження. Варто зазначити особливу участь семінарії у цій події, адже текст Хресної Дороги упорядкували отці-настоятелі Львівської духовної семінарії Святого Духа. У цій Хресній Дорозі розважання над страстями Господа нашого Ісуса Христа поєднуються із роздумами над покликанням християнської родини та життям і проповіддю духовних мужів нашої Церкви.

Очолили загальноміське моління Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, та Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, серед учасників теж було чимало духовенства та вірних Львівської Архиєпархії УГКЦ. Молитву супроводжували співом семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа.

На завершення, молільники «єдиним серцем і єдиними вустами» заспівали церковний гімн «Боже великий, єдиний» і з благословення Кир Ігоря (Возьняка) отримали повний відпуст!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС