Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Великий Четвер у Архикатедральному Соборі святого Юра

П'ятниця, 26 Квітень 2019 р. Б.

25 квітня 2019 року, у Великий Четвер, Львівські Архиєреї очолили Богослуження в Архикатедральному Соборі святого Юра.

Традиційно у Великий Четвер Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, освятив антимінси та звершив Вечірню із Літургією Василія Великого. Співслужили йому Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, сотрудники Собору та запрошене духовенство. Молилася в Архикатедрі й спільнота Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, а супроводжував Богослуження  семінарійний хор під кeрівництвом рeгeнта- п. Наталі Капітан.

В часі Літургії владика Володимир звершив Чин умивання ніг дванадцятьом ієреям. Цей чин щороку відбувається з рук Архиєрея в Архикатеральному Соборі на спомин євангельської події умивання ніг перед Тайною Вечерею, яке вчинив Ісус Христос для своїх апостолів.

Також Преосвященний владика Володимир звернувся до вірних зі словом проповіді, в якому привітав священнослужителів у день установлення Таїнства Євхаристії, окресливши велику роль священика як спадкоємця апостольської місії та важливість справді жертовного і щирого служіння.

Увечері також було звершено Утреню Страстей Господа Нашого Ісуса Христа, у якій спільно молилися Архиєреї, спільнота священнослужителів і вірних Собору, викладачі й студенти семінарії.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Віталій Селеман,

Медіа-Центр ЛДС