Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Поїздка працівників семінарії до Будапешту

Четвер, 09 Травень 2019 р. Б.

На початку травня 2019 р.Б. працівники Львівської Духовної Семінарії Святого Духа мали можливість побувати у мальовничому місті Будапешт. 

Візит до столиці Угорщини розпочався відвідинами океанаріуму у торговому центрі “Campona”, де ознайомились із вражаючою флорою та фауною. Незабутнє враження склала ескурсія старовинним містом. Працівники відвідали Будинок Парламенту, Рибацький Бастіон, а ввечері – мали прогулянку на кораблику по річці Дунай, де милувалися освітленою набережною, мостами та різними архітектурними спорудами.

Наступного дня колектив семінарії завітав у Замок Вайдахуняд, де ближче познайомилися з різноманітними архітектурними стилями споруд. У місті Егер покуштували національну страву – гуляш та дегустували вина. Вже ближче до кордону з Україною працівники семінарії помолилися перед Чудотворною Іконою Матері Божої Повчанської, подякувавши Богові та Богородиці за всі ласки, які отримали впродовж цих двох днів.

Ось декілька вражень від учасників поїздки:

“Щиро дякуємо отцю-ректору і нашим отцям за надзвичайно чудову поїздку в Будапешт. За такий короткий час нам вдалося побачити дуже багато історично-гарних місць. Протягом усієї мандрівки ми відчували турботу, комфорт і духовну підтримку. Сподобались екскурсії, які були проведені на професійному рівні. Завдяки отцям і водіям подорож пройшла дуже успішно. Чекаємо наступних подорожей. Дякуємо. Христос Воскрес!”

(Любов Сітарська, працівник кухні Малої Семінарії)

“Дякую Богові, отцям Василю і Андрію, водіям п. Степану і п. Івану, і всім, хто долучився до організації поїздки до столиці Угорщини Будапешту і до всесвітньо відомої християнської святині Чудотворної ікони Матері Божої Повчанської, що є в м. Марія Повч в греко-католицькій Церкві святого Архангела Михаїла. Хоч поїздка була короткою, те, що побачила в Угорщині вразило. Центр Пешту і Буди величний. Архітектура вражаюча. Подорож на кораблику по Дунаю ввечері, коли весь центр підсвічений, чарівна. Дуже щаслива ще й з того, що стала однією з сотні тисяч паломників, котрі відвідують Чудотворну ікону Матері Божої Повчанської, в греко-католицькій церкві, де наші отці відслужили Службу Божу і всі ми разом помолилися до Чудотворної Ікони. Умиротворення, тиша і рівновага панує в церкві, а на душі спокій і Божа благодать. Ще раз всім дякую.”

(Наталя Олива, бухгалтер ПРО “Семінарійне”)

“Будь-яка подорож - це завжди чудовий досвід єдності, це духовне збагачення та оновлення, яке робить тебе здатним ділитись, слухати і любити людей навколо себе. Вже вкотре такі поїздки для працівників семінарії презентує отець Василь Білий за підтримки ректора отця-доктора Ігоря Бойка. Хочу подякувати о.Василю і о.Андрію Стасіву за організацію чудової подорожі в Угорщину та їх духовний супровід. Змістовні екскурсії, вільний час і молитви в храмі Св.Михайла, біля чудотворної ікони Богородиці в Марія Повч стали незабутніми і життєдайними для кожного з нас. Будапешт справжня перлина Європи, місто палаців, місто чарівних мостів і хвиль Дунаю, величної будівлі парламенту та старовинних храмів. Дякую  за неповторні враження!”

(Наталія Струк, бухгалтер семінарії)

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Інформацію надав:

о. Василь Білий,

префект семінарії