Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Спільний відпочинок ЦДВ

Четвер, 09 Травень 2019 р. Б.

Семінарійна організація – ЦДВ молитовно розпочала святкування  з нагоди Дня пам’яті  св. Юрія Побідоносця.

У вівторок, 7 травня, для спільноти ЦДВ відбулася урочиста подія - посвята нових учасників. Цього року в число капеланів вступило  шестеро братів, які в майбутньому стануть тими, хто нестиме світло Христа для військовослужбовців. Розпочали святкування акафістом до Святого Юрія - нашого покровителя, молитися який, ми мали змогу з нашого першого офіційного молитовника, над яким довго та старанно трудилися наші брати. Опісля, відбулася урочиста посвята в дійсні члени ЦДВ.

Наступного дня спільнота вирушила на спільний відпочинок, який розпочали традиційно з молитви. Брати помолилися панахиду на могилі о. Андрія Іщака, ще одного покровителя спільноти. Після цього всі присутні поїхали  до Малої семінарії в Рудно, щоб провести час  разом з Богом та одне одним.

Особливими гостями на нашій зустрічі були отці - капелани: отець Степан Сус - синкел у справах капеланства та отець Андрій Хомишин, який духовно опікується Академією сухопутних військ. Їхня присутність наповнила нашу зустріч, смішними жартами про минуле семінарійне життя та змотивувала нашу команду до ще більшої праці. Складаємо велику подяку нашому духівнику отцю Івану Глові та отцям-капеланам, які завжди молитвою підтримують життя та діяльність нашої організації та сприяють нам, як духовно так і матеріально у добрих справах та ініціативах.

Більше фотографій можна перегялнути тут - фото.

Медіа-Центр ЛДС

Інформацію надав:

Назарій Малиновський,

член ЦДВ