Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Дякуємо Богу за все!

Середа, 15 Травень 2019 р. Б.

За доброю традицією Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» брати-семінаристи на завершення навчального року спільно подякувати Богу за прожитий рік.

На зустрічі були присутні брати-місіонери, адже кожний брат мав нагоду долучитися до проведення акції «Місії задля місії», що передбачають у собі Хресні дороги та Пасхальні місії на теренах України та за її межами.

Ми розпочали святкування з Вечірньої і Молебня до Богородиці, яку очолив о. Михайло Плоцідем, проректор з формації у співслужінні з отцями-настоятелями семінарії.

Святкову трапезу розпочали з молитви, яку попровадив о. Михайло Лесів, духівник Братства і проректор семінарії. Окрім трапези і жвавого спілкування семінаристи мали нагоду дати звіт своєї праці та продемонструвати здобуті плоди і примножені таланти.

Отож, цьогоріч в рамках акції «Місії за для місій» було проведено рекордну кількість Хресних Доріг – 102. Брати відвідали 41 парафію у Львівській Архиєпархії, 39 - Стрийській Єпархії, 16 – Сокальсько-Жовківській Єпархії, 4 – Чернівецькій Єпархії, 1 – Самбірсько-Дрогобицькій Єпархії, 1 – Івано-Франківській Архиєпархії.

У пасхальних місіях було задіяно 40 братів, які відвідали місійні терени України, а саме: Чернівецьку Єпархію, Донецький, Харківський і Одеський Екзархати. Також варто зазначити, що троє братів відвідали одну парафію у Будапешті, де змогли послужити священику і людям.

Не будемо забувати  братчиків з VI- го курсу, які старанно виконували своє служіння у Братстві на славу Божу. Дякуємо їм  за  служіння і гарний приклад  праці у Христовому Винограднику.

Однак  їм прийшла гарна заміна, цього року вступили нові братчики, які отримали футболки Братства, як дарунок і нагороду за їхнє старання у служінні.

Ми дякуємо усім братам, які долучилися до проведення Хресних Доріг та Пасхальних місій.

Окремо висловлюємо слова вдячності управі Братства за організацію Хресних Доріг і Пасхальних місій та  братньої зустрічі, яка дає змогу поділитися своїми враженнями від здобутих плодів праці у Винограднику Христовому.

Також варто наголосити, що без духовного батька не було духовних дітей. Дякуємо о. Михайлу Лесіву за його батьківське слово і науку.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Прес-секретар Семінарійного Братства