Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

"Щоб усі були ОДНО..." (Йо 17, 21)

Вівторок, 18 Червень 2019 р. Б.

У ніч з 14 на 15 червня, у стінах Львівської Духовної Семінарії Святого Духа відбулися молодіжні нічні чування. За організацію відповідали брати, які належать до Пасторального Центру «Еклезія»

Перед початком чувань духівник «Еклезії» о. Михайло Плоцідем привітав усіх присутніх, закликавши їх до духовного збагачення та прийняття Таїнства Сповіді і Пресвятої Євхаристії. Чування розпочалися з молитви, а саме з урочистої Вечірні, яку очолив владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії. По завершенні молитви владика Петро промовив слово до молоді, в якому заохочував усіх до плекання чеснот любові та відповідальності.

Після цього розпочалася праця в групах, де присутні мали час для знайомства, а також для роздумів над темою чувань. 

Центром чувань стала Архиєрейська Божественна Літургія. Під час молитви лунав надзвичайний спів братів із семінарійного хору. По завершенні Літургії отець Василь Білаш мав нагоду поділитися власним досвідом життя та служіння у різних спільнотах. Він наголосив на важливості участі та праці в них, адже у ключі теми чувань спільнота є тим, що об’єднує.

Опісля всі учасники чувань були запрошені до трапезної на почастунок. Там їх вже традиційно зустрів семінарійний гурт SofiBand.

Нарешті прийшов час третьої науки, де заступник голови Патріаршої комісії Назар Дуда спробував пояснити присутнім основне значення чувань, що йому добре вдалося. Він наголошував на тому, щоб кожен присутній зміг знайти, серед шуму, час тиші для розмови з Богом. 

Після науки відбулася вже остання праця в групах, де брати підсумували все, що присутні могли почути протягом ночі. По завершенні відбувся процесійний молитовний хід довкола семінарії, а також молебень перед хрестом.

Після молитви молодь мала змогу, натхненно співаючи, молитись молитви-Taize з розважаннями, які провадив SofiBand. 

На завершення цієї молитовної ночі, голова ПЦ «Еклезія» бр. Ярослав Домерецький подякував усім за спільнотний дух пережитих чувань і закликав присутніх до єдності одне з одним та єдності з Богом, «Щоб усі були ОДНО…» (Йо. 17, 21).

Більше фотографій можна переглянути за посиланням - фото

Медіа-Центр ЛДС

Інформацію надав:

Олег Онисько,

голова інформаційно-мистецького відділу ПЦ "Еклезія"