Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

«Веселі канікули з Богом» у Білій Церкві

Субота, 03 Серпень 2019 р. Б.

Відбулися «Веселі канікули з Богом» на парафії св. Арх. Михаїла у с. Мала Вільшанка (відділок Селекційний).

З 28 липня по 1 серпня брати-семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа провели незабутні веселі дні для дітей парафій Різдва Христового м. Біла Церква та святого Архистратига Михаїла с. Мала Вільшанка, Білоцерківського деканату Київської Архиєпархії УГКЦ.

Протягом цього часу дітвора спільно молилися, була задіяна у різних іграх, квестах та бансах. Семінаристи проводили майстер-класи з виготовлення браслетів, закладок для книг. Кожного дня відбувалася Свята Божественна Літургія, яку очолював о. Ігор Гріщенко, адміністратор парафії св. Арх. Михаїла та Різдва Христового.

Як тему табору було обрано - «В контакті з Богом та ближніми». Брати проводили катехизації на теми: Святі Таїнства та Десять Божих Заповідей.

На четвертий день табору до дітей завітали волонтери Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста, які організували цікавий квест та ознайомили дітей з діяльністю цієї всесвітньої благодійної організації.

Кожний день завершувався спільною молитвою та «іскрою любові», яку провадив о. Ігор. У своєму слові до дітей отець наголошував на життя в Бозі та важливості людської дружби і повазі один до одного.

Цей табір став для дітей осередком молитви і дружби.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Медіа-Центр ЛДС