Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Пресвята Богородице, молися за нас!

Середа, 25 Вересень 2019 р. Б.

Братчики Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці»  помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці з нагоди початку нового академічного року.

Головною харизмою Братства є молитва, яка супроводжує кожного з братчиків впродовж їхньої формації у семінарії. Члени  Братства завжди  стараються мати за взірець для наслідування засновника цієї спільноти -  отця-прелата Ісидора Дольницького, який за приклад братам ставив Пресвяту Діву Марію.

У своєму слові до братів отець Михайло Лесів, духівник Братства, нагадав про духовне зростання, яке супроводжується тяжкою працею над собою. Кожний із нас повинен зростати у молитві, вірі та любові. Духовна семінарія - місце формації семінариста, який вчиться жити у молитві, духовно зростати і бути духовним батьком для майбутніх йому довірених мирян Христової Церкви.

На початку цього академічного року поставимо собі ціль чи цілі, чого ми можемо, повинні зробити для того аби вдосконалитися і наблизитися до нашого Спасителя, підготуватися і радісно зустріти Його народження.

Більше фотографій можна перегялнути тут - фото.

Володимир  Іванів,

Прес-секретар Семінарійного Братства