Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Табір «Діти миротворців»

Середа, 02 Жовтень 2019 р. Б.

З 26 по 29 вересня в семінарії смт. Рудно семінаристи, які належать до Центру Душпастирювання Військовослужбовців ім. Георгія Побідоносця, провели табір для дітей військовослужбовців «Діти миротворців».

Протягом навчального року брати - семінаристи активно проводять катехитично - пасторальну працю у військових частинах. Минулих вихідних брати запросили до Малої семінарії дітей військовослужбовців з військових частин, а також дітей із родин військових. Участь у таборі взяли більше 60 осіб віком від 8-15 років. Також до табору приєдналися аніматори з храму Воскресіння ГНІХ.

 Протягом трьох днів учасники табору мали можливість весело і активно провести час. Аніматори і семінаристи змогли реалізувати цікаву програму, яка включала: майстер класи, великі ігри, банси, зустрічі із психологами, катехизацію та щоденну Божественну Літургію, яку очолював духівник ЦДВ о. Іван Глова. Також до дітей навідалась п. Надія Перенко, яка провела майстер клас з техніки акрилового лиття. Слід зазначити, що всі дні табору пройшли у дружній атмосфері, де діти мали змогу активно відпочити і знайти нових друзів.

Ректорат Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ висловлює щиру подяку всім жертводавцям, які долучилися до проведення даного табору.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Інформацію надав:

Андрій Олійник,

голова ЦДВ