Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

"У Божому Храмі Діва ясно з’являється"

Середа, 04 Грудень 2019 р. Б.

Розпочалися урочистості святкувань празника Введення в Храм Пресвятої Богородиці у Львівській духовній семінарії. 

Братчики Семінарійного Братства по-особливому святкують празник Введення в Храм Пресвятої Богородиці. Їхня столітня історія, приклад духовного провідника о. Ісидора Дольницького та служіння для людей, тісно переплітаються з Пречистою Дівою Марією. Саме празник Введення в Храм Пресвятої Богородиці о. Ісидор вибрав для братчиків з метою їхнього виховання у молитві. Брати наслідують Матір Божу, як покірну Божу слугиню та Її любов до ближнього. Це фундамент служіння братів. Їхній дороговказ у житті.

Святкування празника розпочалось з Архиєрейської Великої Вечірні з Литією, яку очолив Високопреосвященніший владика Кир Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський.

Варто зазначити також про присутність на святкуванні десятків дорогих нам гостей. Серед них були: преосвященний владика Кеннет (Новаківський), єпарх Нью-Вестмінстерський і владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії та інші представники душпастирської ради УГКЦ і семінаристи-братчики Дрогобицької та Київської семінарій. 

По завершенні Великої Вечірні з Литією Високопреосвященніший владика Кир Ігор (Возьняк) здійснив постриг двадцять п'ятьом кандидатам, які вирішили присвятити себе особливому служінню Пресвятій Богородиці та ближнім. Вони прийняли з рук Архиєрея свічу, як символ світла і жертовної, невтомної праці.

Тропар (гл.4):

Днесь благовоління Божого предзображення* і спасення людей проповідання,* у  Божому Храмі Діва ясно з’являється* і Христа всім предзвіщає*. Їй і ми голосно закличмо:* Радуйся, промислу Створителя сповнення.

Слава, і нині:

Кондак ( гл. 4):

Пречистий храм Спасів,* дорогоцінна світлиця і Діва,* священна скарбниця Божої слави* днесь уводиться в дім Господній*, благодать з собою вводячи,* що в Дусі божественнім,* яку оспівують ангели Божі:* Вона є оселя небесна.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Прес-секретар Семінарійного Братства