Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Науково-дослідницька практика для братів VI-го курсу на Янівському кладовищі

П'ятниця, 16 Жовтень 2020 р. Б.

В рамках науково-дослідницької практики “Жива історія УГКЦ” брати-семінаристи VI-го курсу та студенти II-го курсу магістерської програми Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету долучилися 15 жовтня 2020 року до розшуку і прибирання могил богопосвячених осіб на Янівському цвинтарі м. Львова разом із керівником практики Світланою Гуркіною.

Варто зазначити, що на Янівському кладовищі, де семінаристи 6 курсу Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ  досліджували та облагороджували могили, знайшли місця вічного спочинку двох єпископів – вл. Йосиф Боцян (7 поле), могилу якого було відновлено кілька років тому спільними зусиллями Львівської консисторії та Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, та Перемиського єпископа Йосафата Коциловського (4 поле), який був підпільно там перепохований. Також на території  цвинтаря брати змогли розшукати могили єромонахів ЧСВВ: о. Гориня Софрона (3 поле), о. Модеста Пелеха (8 поле), о. Кацалая Аристарха (5 поле), а також меморіальні поховання єромонахів студійського уставу (40 поле) та сестер-васильянок (4 поле).

Якщо хтось володіє інформацією про поховання духовних осіб на Янівському цвинтарі, то будемо вдячні, якщо поділитеся нею з нами.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Медіа-Центр ЛДС

Інформацію надав:

бр. Андрій Помірко,

студент VI-го курсу