Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Блаженний Андрію, заступайся за нас!

Понеділок, 02 Листопад 2020 р. Б.

Відбулася традиційна молитва на могилі блаженного священномученика Андрія Іщака

Брати-семінаристи, які є представниками семінарійної організації ЦДВ (Центр душпастирювання військовослужбовців) на чолі з їхнім духівником о. Іваном Гловою звершив Молебень на місці поховання блаженного священномученика Андрія (Іщака).  Ця подія відбулась на Сихівському кладовищі. У слові до семінаристів, о. Іван побажав, щоб усі ми мали міцну та непохитну віру: "Ми повинні просити у Бога дар ласки, щоб прийняти волю Божу та з мужністю і смиренністю стати причасником життя Ісуса Христа, як це зробив священномученик Андрій Іщак".

Варто сказати, що блаженний священномученик Андрій (Іщак) був парохом Церкви Пресвятої Трійці, що на Сихові. Із приходом більшовиків на територію Галичини в 40-их роках минулого століття, розпочалось масове переслідування духовенства Греко-Католицької Церкви. Жорсткі умови служіння та погрози не налякали мужнього священномученика Андрія (Іщака). Незважаючи на тиск радянської диктаторської політики, він і надалі продовжив своє пастирське служіння. Майбутній блаженний свідомо вибрав мученицьку смерть та не залишив своє духовне стадо. І так, 26-го червня 1941 р.,  блаженний Андрій (Іщак) загинув за віру мученицькою смертю від рук більшовицьких військ.

27-го червня 2001 р. у м. Львові, папа Римський, а зараз Святий Іван Павло ІІ проголосив Андрія Іщака блаженним священномучеником.

Блаженний священномученику Андрію, моли Бога за нас грішних!

Більше фотографій можете переглянути за посиланням: фото

Назар Івасик,

Медіа-Центр ЛДС