Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Вечір пам'яті о. Ізидора Дольницького

Середа, 11 Листопад 2020 р. Б.

Вчора, 10 листопада, брати шостого курсу та Братство "Введення в Храм Пресвятої Богородиці" підготували Вечір пам'яті отця-прелата Ізидора Дольницького.

Цього року минає 190-та річниця від дня народження о. Ізидора Дольницького. Літургіст, богослов, науковець, духівник - це далеко не повний перелік слів, якими можна охарактеризувати отця Ізидора. Дуже довго можна перераховувати його праці та досягнення. Це і заснування Братства "Введення в Храм Пресвятої Богородиці " і написання "Типику Української Католицької Церкви ".

Під час Вечора пам'яті брати коротко розповіли про історію життя отця-прелата: навчання в Римі, служіння папським дияконом, проповіді в соборі Святого Юра, праця в семінарії та важкі випробування у концтаборі під час Першої Світової війни.

Також брати поставили сценки з його життя, заспівали літургійні тексти, написані самим отцем Ізидором.

Наприкінці цього Вечора завершальне слово промовив о. д-р Ігор Бойко, ректор семінарії. Він подякував братам за цей чудово підготовлений Вечір пам'яті та закликав усіх нас наслідувати життя отця Ізидора Дольницького. Отримавши благословення, усі присутні пішли на нічний спочинок.

Більше фотографій можете переглянути за посиланням: фото

Степан Головкевич,

Медіа-Центр ЛДС