Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Герої не вмирають!

Понеділок, 23 Листопад 2020 р. Б.

У Львівській Духовній Семінарії відбувся вечір-пам’яті подій Майдану.

Мабуть, кожному Українцю складно говорити чи думати про події, які спіткали
нашу Батьківщину наприкінці 2013 р. Протестні акції, які розпочались 21-го листопада, та які продовжились протягом кількох місяців, як відповідь народу на антиукраїнську політичну систему того часу, закарбувались у історії України під назвою – Революція Гідності. Вночі з 29-го на 30-те листопада 2013 р., силові війська розігнали молодих активістів із Майдану Незалежності.

Дії спец-підрозділу влада пояснювала як бажання допомогти поставити новорічну ялинку у центрі м. Києва, що було доволі абсурдно. Після кривавої ночі, наступного ж дня батьки поранених студентів та усі небайдужі Українці
вийшли на протест таким діям. Хвиля яка повстала, перевтілилася з
проєвропейської на антиурядову. Протягом трьох місяців, Українці, будучи на
майдані і ціною власної крові, яка лилася на бруківку від куль снайперів,
боронила гідність та свободу цілої Держави. Імена загиблих людей, що померли за волю України назавжди залишаться у пам’яті, як герої Небесної Сотні.

Відтак, на згадку цих подій, вже традиційно, у семінарійній спільноті проводиться вечір-пам’яті Майдану. Брати-семінаристи V курсу, яким випала
нагода представити дану подію, занурили усіх присутніх у атмосферу тих часів. Вони, показавши короткометражні відео, у яких зображувались події Революції Гідності, пригадали усім, яка сильна та нездоланна українська нація, а її герої вічно живуть у її серці.


Вічна пам’ять героям Небесної Сотні!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Назар Івасик,
Медіа-Центр ЛДС

Фото Нігини Бероєва