Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

"Пам'ять про праведника буде вічна" Пс. 112, 6

Четвер, 03 Грудень 2020 р. Б.

У середу, 2 грудня, члени Братства відвідали могилу засновника спільноти о. Ісидора Дольницького. Урочистість відбулось у рамках вшанування пам’яті визначного діяча УГКЦ у передсвятті величного празника Введення в Храм Пресвятої Богородиці.

«Пам'ятайте про наставників ваших, які звіщали вам слово Боже, і дивлячись уважно на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру» (Євр 13, 7).

Духівник Братства о. Михайло Лесів, що очолив молитву, принагідно нагадав братії життєву ідею о. Ісидора щодо справжньої сродної праці організації. Нею завжди залишатиметься молитва та служіння, а також важлива місія збереження Христового передання з однієї ґенерації семінаристів до іншої, як Ісус – апостолам, єпископи – священникам, а Отець-прелат Ісидор – братчикам.

До слова, отець-прелат Ісидор Дольницький – видатний муж нашої Церкви, котрий здійснив чималий особистий внесок у літургійне життя Української Греко-Католицької Церкви, а також неабияк посприяв відновленню духовності у Львівський семінарії.

Важливо знати, що о. Ісидор Дольницький був справжнім Велетом Духа, що завжди прагнув передати для своїх вихованців, братчиків, найкращі духовні. І, по- правді, братії сильно поталанило сьогодні зостатись свідками його невмирущих діл.

Після моління брати вирушили до Меморіалу воїнів УГА та місце захоронення учасників АТО, щоб віддати належну шану і скласти моління у намірі їхніх душ.

Вічна їм пам'ять!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Автор - бр. Володимир Іванів

Світлини - бр. Євген Садовий

Прес-служба Братства