Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

"В Єрусалимськім храмі новина..."

П'ятниця, 04 Грудень 2020 р. Б.

З  2 грудня по 4 грудня відбувалися урочистості святкувань празника Введення та з нагоди 135 річчя заснування Братства "Введення в Храм Пресвятої Богородиці".

У Львівській Духовній семінарії відбулось відзначення празника Введення в Храм Пресвятої Богородиці. Цікаво, що Богородичне свято для семінаристів є так-званим другим Великоднем, бо саме період його святкування брати можуть присвятити особистій духовній віднові, відклавши усі щоденні клопоти й служіння. Тож не дивно, що урочистіть тривала впродовж трьох днів: з середи по п’ятницю.

Перший день торжества, як належить, члени Братства присвятили вшануванню особи Отця Ісидора Дольницького, що під Покровом Богородиці фактично поклав власні літа заради реорганізації духовного життя Львівської Семінарії й став засновником і провідником «Братства Введення в Храм Пресвятої Борогодиці».  

Наступного ж дня братія невпинно чувала у нічній молитві: молились Акафіст до Йоакима і Анни, що, до слова, був укладений о. Ісидором і благоcловенний самим Римським Понтифіком Левом XIV; у тишині серця молились Вервицю при свічках і розважаннях; а також слухали духовну науку о. Євгена Станішевського про важливість особистого прийняття Божої волі за прикладом Богородиці.

На саме свято Введення в Храм Пресвятої Богородиці, у п’ятницю, Братство повним складом відвідало історичну Батьківщину – Малу Семінарію у смт. Рудно, де, власне, організація була відновлена за ректорської каденції вл. Юліана Вороновського після виходу УГКЦ з підпілля. Там численна делегація спільно помолилась Божественну Літургію і провадила молодших братів у Чин почесного постригу в «братчики» найбільшої семінарійної організації.

З палаючими свічками «новачки» смиренно прийняли обов’язок щодня молитовно трудитися у Божому Винограднику під особливим заступництвом Цариці Неба, плекаючи у серці любов, а в руках непростий сродний труд – служіння ближнім у самовідречені та покорі. Як зазначив о. Михайло Лесів –духівник Братства: «Лише зоруючись на приклад Богоматері, під пильною опікою Її материнської любові, ми маємо можливість реалізувати наше покликання: простувати до того служіння, що по-справжньому любе Богові у будь-яких обставинах нашого життя».

Звісно, того дня не обійшлось без розважальної частини  у супроводі запрошеного квартету бандуристок «Чарівні Струни», пісень-прослави Бога бр. Олега Галіва та семінарійного гурту SofiBand, а також спільної святкової трапези.

Братія сердечно дякує о. Михайлу Лесіву та голові управи Братства бр. Андрію Помірку за можливість невимушено зібратися спільнотою, розділити радість у покликанні та перейняти вогонь щирого й ревного служіння.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Іларіон Паньків,

Прес-служба Братства

Світлини - бр. Назарій Підгребельний,

Медіа-Центр ЛДС